АОК Златоврв

Атлетски Ориентационен клуб "Златоврв" - Прилеп

АОК Златоврв

За нас

Ти си момче или девојка. Млад/а или стар/а. Сакаш активности на отворено. Ја сакаш природата. Планинариш, џогираш, трчаш или спринтираш. Едноставно не престануваш да се движиш. Отворен си за учење нови работи. Откривање нови места. Запознавање нови луѓе. Љубопитен си да научиш како се користат мапата и компасот. Имаш желба да бидеш шампион.Тогаш ТИ си еден од нас!

Вести

Hello world!

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Michaël Van Baelen

Тренер

Мери Чкрипеска

Претседател

Марко Иваноски

Секретар

Каков спорт е ориентација ?

Lore m ipsum dolor sit amet, at mei dolore tritani repudiandae. In his nemore temporibus consequuntur, vim ad prima vivendum consetetur. Viderer feugiat at pro, mea aperiam.

Mocpa 2024

KTC 2024

Krusevo Trail Challenge 2024

Фотографии

Контакт инфо

АОК Златоврв

  • 555-555-5555
  • info@companyname.com
  • 123 Main St, Anytown, USA